Team

`

De taakverdeling binnen ons team:

Willem Jan Somsen (ma, di, wo, do, vr)
directie@kubusopoa.nl
Directeur

Groepsleerkrachten

Chantal Groenhuijsen (di, wo, do, vr)
c.groenhuijsen@kubusopoa.nl
Maaike Grobben (ma)
m.grobben@kubusopoa.nl
Groep 1
Babette Comino (ma, di, wo)
b.comino@kubusopoa.nl
Annemieke Voogt (wo, do, vr)
a.voogt@kubusopoa.nl
Ninon Tjalkens (wo, do, vr)
vervanging Annemieke
n.tjalkens@kubusopoa.nl
Groep 1/2a
Diny Weijschede (ma, di, wo (om en om))
d.weijschede@kubusopoa.nl
Joyce Bosma (wo, do, vr)
j.bosma@kubusopoa.nl
Groep 1/2b
Anita Stegehuis (ma, di)
a.stegehuis@kubusopoa.nl
Silke Muller (wo, do, vr)
s.muller@kubusopoa.nl
Groep 3a
Gonnie Sanchez (ma, di, wo)
g.sanchez@kubusopoa.nl
Marigje Janssen (wo, do, vr)
m.janssen@kubusopoa.nl
Groep 3b
Sertap Boz (ma, di, wo, do, vr)
s.boz@kubusopoa.nl
Lieke Vennegoor (ma, di)
vervanging Sertap
l.vennegoor@kubusopoa.nl
Maaike Grobben (wo, do, vr)
vervanging Sertap
m.grobben@kubusopoa.nl
Groep 4a
Mirjam Nijenhuis (ma, di, wo)
m.nijenhuis@kubusopoa.nl
Marjolein Otten (do, vr)
m.otten@kubusopoa.nl
Groep 4b
Gülay Öztürk (ma, di, wo)
g.ozturk@kubusopoa.nl
Maureen Beunk (do, vr)
m.beunk@kubusopoa.nl
Groep 5
Dennis Paalman (ma, di, wo, do, vr)
d.paalman@kubusopoa.nl
Floor Paauwe (LIO) (do, vr)
f.paauwe@kubusopoa.nl
Groep 6
Simone van Loenen (ma, di)
s.siebelink@kubusopoa.nl
Marjol Snippe (wo, do, vr)
m.snippe@kubusopoa.nl
Groep 7a
Areen ter Harmsel (ma, di, wo, do, vr)
a.terharmsel@kubusopoa.nl
Groep 7b
Melissa Kappert (ma, di, wo, do, vr)
m.kappert@kubusopoa.nl
Groep 8
Angeline de Jong
a.dejong@kubusopoa.nl
Ondersteuning van de groepen
Lilian Frankena (di, wo, do)
l.frankena@kubusopoa.nl
Intern begeleider groep 1 t/m 4
Management
School video interactie begeleider
Sociale vaardigheidstrainer
Vera Kosterink (di, wo, do)
v.kosterink@kubusopoa.nl
Intern begeleider groep 5 t/m 8
Management
Anita Brugman-Stegehuis (do) Interne opleiding begeleider
Marjolein Otten (wo) Taalcoördinator
Initiator Academische School
Hanna Boswinkel (ma, do)
h.boswinkel@kubusopoa.nl
Rekencoördinator
ICT-coördinator
Remedial teacher
Jochem de Goeijen (ma, di, wo, do, vr)
j.degoeijen@kubusopoa.nl
Vakleerkracht gym
Marigje Janssen Cultuurcoördinator
VSD-coördinator
Rots en Water
Maureen Beunk (di (om en om)) Meer- en hoogbegaafdheidscoördinator
Contactpersoon
Joyce Bosma Website beheer
Piramide coördinator
VVE-coördinator
Onderbouwcoördinator
Dennis Paalman Sportcoördinator
Contactpersoon
MariAnne Hagedoorn (ma, do, vr) Onderwijsassistent
Celeste Moreno (di, wo) Onderwijsassistent
Lotte Hof (di, wo, do) Onderwijsassistent
Wim Schutte (ma, di, wo, do, vr)
w.schutte@kubusopoa.nl
Conciërge
Maggie Ghazarosian Vrijwilliger

Comments are closed.

Disclaimer
Powered by Michel Bosma
obsdekubusalmelo.nl download