Team

`

De taakverdeling binnen ons team:

Vera Kosterink (di, wo, do, vr)
directie@kubusopoa.nl
Directeur

Groepsleerkrachten

Chantal Groenhuijsen (di, wo, do, vr)
c.groenhuijsen@kubusopoa.nl
Marigje Janssen (ma)
Groep 1
Babette Comino (ma, di, wo)
b.comino@kubusopoa.nl
Ninon Tjalkens (wo, do, vr)
n.tjalkens@kubusopoa.nl
Groep 1/2a
Diny Weijschede (ma, di, wo (om en om))
d.weijschede@kubusopoa.nl
Joyce Bosma (wo, do, vr)
j.bosma@kubusopoa.nl
Groep 1/2b
Anita Stegehuis (ma, di)
a.stegehuis@kubusopoa.nl
Silke Muller (wo, do, vr)
s.muller@kubusopoa.nl
Groep 3a
Gonnie Sanchez (ma, di, wo)
g.sanchez@kubusopoa.nl
Marigje Janssen (wo, do, vr)
m.janssen@kubusopoa.nl
Groep 3b
Sertap Boz (ma, di, wo, do, vr)
s.boz@kubusopoa.nl
Lieke Vennegoor (ma, di, wo, do, vr)
vervanging Sertap
l.vennegoor@kubusopoa.nl
Groep 4a
Mirjam Nijenhuis (ma, di, wo)
m.nijenhuis@kubusopoa.nl
Marjolein Otten (do, vr)
m.otten@kubusopoa.nl
Floor Paauwe (do, vr)
vervanging Marjolein
f.paauwe@kubusopoa.nl
Groep 4b
Gülay Öztürk (ma, di, wo)
g.ozturk@kubusopoa.nl
Maaike Grobben (do, vr)
m.grobben@kubusopoa.nl
Groep 5
Dennis Paalman (ma, di, wo, do, vr)
d.paalman@kubusopoa.nl
Groep 6
Simone van Loenen (ma, di, wo)
s.siebelink@kubusopoa.nl
Marjol Snippe (wo, do, vr)
m.snippe@kubusopoa.nl
Groep 7a
Areen ter Harmsel (ma, di, wo, do, vr)
a.terharmsel@kubusopoa.nl
Groep 7b
Melissa Kappert (ma, di, wo, do, vr)
m.kappert@kubusopoa.nl
Groep 8
Angeline de Jong
a.dejong@kubusopoa.nl
Ondersteuning van de groepen
Lilian Frankena (di, wo, do)
l.frankena@kubusopoa.nl
Intern begeleider groep 1 t/m 4
Management
School video interactie begeleider
Sociale vaardigheidstrainer
Maureen Beunk (di, wo, do)
m.beunk@kubusopoa.nl
Intern begeleider groep 5 t/m 8
Management
Anita Brugman-Stegehuis (do) Interne opleiding begeleider
Marjolein Otten (wo) Taalcoördinator
Initiator Academische School
Hanna Boswinkel (ma, do)
h.boswinkel@kubusopoa.nl
Rekencoördinator
ICT-coördinator
Remedial teacher
Jochem de Goeijen (ma, di, wo, do, vr)
j.degoeijen@kubusopoa.nl
Vakleerkracht gym
Marigje Janssen Cultuurcoördinator
VSD-coördinator
Rots en Water
Maureen Beunk Meer- en hoogbegaafdheidscoördinator
Contactpersoon
Joyce Bosma Website beheer
Piramide coördinator
VVE-coördinator
Dennis Paalman Sportcoördinator
Contactpersoon
MariAnne Hagedoorn (ma, do, vr) Onderwijsassistent
Celeste Moreno (di, wo) Onderwijsassistent
Lotte Hof (di, wo, do) Onderwijsassistent
Wim Schutte (ma, di, wo, do, vr)
w.schutte@kubusopoa.nl
Conciërge
Maggie Ghazarosian Vrijwilliger

Comments are closed.

Disclaimer
Powered by Michel Bosma
obsdekubusalmelo.nl download