Team

De taakverdeling binnen ons team:

Willem Jan Somsen (ma, di, wo, do, vr)
directie@kubusopoa.nl
Directeur

Groepsleerkrachten

Annemieke Voogt (ma, di, wo)
a.voogt@kubusopoa.nl
Merel van der Tuuk (do, vr)
m.vandertuuk@kubusopoa.nl
Groep 1a
Merel van der Tuuk (ma, di)
m.vandertuuk@kubusopoa.nl
Joyce Bosma (wo, do, vr)
j.bosma@kubusopoa.nl
Groep 1b
Diny Weijschede (ma, di, wo (om en om)
wordt vervangen door Gulhanim Yalci
d.weijschede@kubusopoa.nl
Mellanie Bruggink (wo, do, vr)
m.bruggink@kubusopoa.nl
Groep 2
Anita Brugman-Stegehuis (ma, di)
a.brugman-stegehuis@kubusopoa.nl
Silke Muller (wo, do, vr)
s.muller@kubusopoa.nl
Groep 3a
Marigje Janssen (ma, di, wo)
m.janssen@kubusopoa.nl
Gonnie Harperink (do, vr)
g.harperink@kubusopoa.nl
Groep 3b
Sertap Boz (ma, di, wo, do, vr)
s.boz@kubusopoa.nl
Groep 4a
Gülay Öztürk (ma, di, wo)
g.ozturk@kubusopoa.nl
Marjolein Otten (wo, do, vr)
m.otten@kubusopoa.nl
Groep 4b
Mirjam Nijenhuis (ma, di, wo)
m.nijenhuis@kubusopoa.nl
Maureen Beunk
m.beunk@kubusopoa.nl
Groep 5
Angeline de Jong (ma, di, wo, do, vr)
a.dejong@kubusopoa.nl
Groep 6a
Fons Lansink (ma, di, wo, do, vr)
f.lansink@kubusopoa.nl
Groep 6b
Joost ten Brinke (ma, di, wo, do, vr)
j.tenbrinke@kubusopoa.nl
Groep 7
Marjol Snippe (ma, di, wo, do, vr)
m.snippe@kubusopoa.nl
wordt vervangen door
Dennis Paalman
d.paalman@kubusopoa.nl
Groep 8a
Melissa Kappert (ma, di, wo, do, vr)
m.kappert@kubusopoa.nl
Groep 8b
Lilian Frankena (di, wo, do)
l.frankena@kubusopoa.nl
Intern begeleider groep 1 t/m 4
Management
School video interactie begeleider
Sociale vaardigheidstrainer
Vera Kosterink (di, wo, do)
v.kosterink@kubusopoa.nl
Intern begeleider groep 5 t/m 8
Management
Anita Brugman-Stegehuis (do) Interne opleiding begeleider
Johan Kamp (ma, wo, vr)
j.kamp@kubusopoa.nl
Ondersteuning voor de groepen
Anneke Wild (ma, di, do)
a.wild@kubusopoa.nl
Ondersteuning voor de groepen
Hanna Boswinkel (ma, do)
h.boswinkel@kubusopoa.nl
Rekencoördinator
ICT-coördinator
Remedial teacher
Dennis Paalman Sportcoördinator
Contactpersoon
Marigje Janssen Cultuurcoördinator
VSD-coördinator
Maureen Beunk Meer- en hoogbegaafdheidscoördinator
Contactpersoon
Willem Jan Somsen
Vera Kosterink
Hanna Boswinkel
Website beheer
Wim Schutte (ma, di, wo, do, vr)
w.schutte@kubusopoa.nl
Conciërge

Comments are closed.

Disclaimer
Powered by Michel Bosma
obsdekubusalmelo.nl download